Infolinia Telefon GB +447926378692 (WhatsApp - Viber) PL +48509332858

Centrum Pogrzebowe : Usługi Pogrzebowe w Norwegii Oslo, Polski zakład Pogrzebowy w Norwegii, Bergen, Stavanger

Usługi Pogrzebowe w Norwegii (Oslo)

Polski Zakład Pogrzebowy w Oslo to firma działająca od wielu lat na norweskim i polskim rynku usług pogrzebowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, mieszkających na terenie Norwegii postanowiliśmy otworzyć nasz oddział w Oslo. Naszą działalność, która prowadzi Polski zakład pogrzebowy w Oslo, opiera się na zdobytym doświadczeniu oraz łączy profesjonalizm z względem każdego, kto się zwróci do nas o pomoc w chwili śmierci bliskiej mu osoby na obczyźnie.

W razie śmierci bliskiej Ci osoby, jesteśmy do Państwa dyspozycji bez względu na porę. Nasz pracownik zawsze przyjmie zlecenie i podpowie jakie czynności należy podjąć w tej trudnej chwili. Nasza obecność w Norwegii wśród zakładów pogrzebowych umożliwia nam współpracę z urzędami wydającymi akty zgony czy policją.

Centrum Pogrzebowe - Transport zwłok z Anglii do Polski

Infolinia: GB +447926378692 PL +48509332858

 

Przewóz zwłok z Norwegii do Polski

Nasze usługi pogrzebowe w Oslo, oprócz organizacji ceremonii pogrzebowych w Norwegii, świadczymy też usługi przewozu zwłok z Norwegii do Polski. Z naszego doświadczenia oraz rozmów  z Klientami zarysował nam się problem z transportem zwłok do Polski. Trudności jakie mają polscy obywatele z załatwieniem transportu zmarłego z Norwegii do Polski. W Państwa imieniu załatwimy wszystkie formalności związane po stronie Norweskiej i Polskiej w tym:

 • zezwolenia właściwego starosty lub prezydenta miasta w Polsce
 • akt zgonu (Melding om dødsfall) – gdzy zgon nastąpił w okręgu Oslo akt zgonu wydawany jest przez Byfogdembete. W pozostałych okręgach do wystawienia dokumentu jest Tingrett (sąd) bądź Lensmann (komendant policji)
 • lekarskie zaświadczenie o zgonie (Legeerklæring om dødsfall)
 • zaświadczenia stwierdzające, że zgon nie nastąpił z powodu choroby zakaźnej
 • Laisse Passe – policyjnego zezwolenia na wywiezienie zwłok z Norwegii

Do rozpoczęcia procedur związanych z przewozem zwłok do Polski, niezbędne nam będą upoważnienia od Państwa, które można pobrać w zakładce DOKUMENTY.

Przewóz urny z Norwegii

Posiadamy nie tylko potrzebne uprawnienia, ale dysponujemy specjalistycznymi samochodami do przewozy urn. Transport urny z Norwegii odbywa się najczęściej drogą lądową, tylko z północnych części kraju przy złych warunkach atmosferycznych sprowadzamy urnę samolotem.

Kremacja zwłok w Norwegii

W ciągu wielu lat działalności Polski Zakład Pogrzebowy w Oslo zdobył doświadczenie nie tylko w organizacji tradycyjnych pogrzebów, ale również w organizacji kremacji na terenie Norwegii i Polski. Warto zaznaczyć, że wybór kremacji w Norwegii może wiązać się z trochę dłuższym czasem na kremacje oraz załatwieniem całej dokumentacji.

Jeśli Państwo rozważają możliwość skorzystania z naszej, zachęcamy do kontaktu celem załatwienie formalności związanych z kremacją, pogrzebem lub transportem zwłok do Polski.

 

 

Polski zakład pogrzebowy w Norwegii, Zakład pogrzebowy w Norwegii


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z Anglii do Polski, Transport zwłok z Anglii do Polski, Międzynarodowy transport zmarłych z Anglii, Przewóz zmarłych z Anglii do Polski, Międzynarodowy przewóz zmarłych z Anglii, Przewóz zwłok z zagranicy Anglii do Polski, Transport zwłok z Anglii do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

+447926378692

WhatsApp +447926378692

Viber +447926378692

+48 509 332 858

00918854 773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

 • Całodobowa obsługa

 • Niska Cena
 • Załatwiamy wszystkie formalności w UK i PL
 • Szybkość działania
 • Obsługujemy całą Anglię i Polskę
 • Przyjmujemy skomplikowane zadania
 • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów