Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok z Holandii, Sprowadzenie zwłok z Holandii, Przewóz zwłok z Holandii

Sprowadzenie zwłok z Holandii

Transport zwłok z Holandii to proces bardzo złozony. Znamy się na rzeczy i przede wszystkim posiadamy jako zakład pogrzebowy wszystkie niezbędne do tych czynności uprawnienia, dzięki którym możemy wykonywać taki transport w praktycznie każdym przypadku.

Centrum Pogrzebowe - Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

Jako firma wyspecjalizowana w takich zadaniach, możemy świadczyć usługi transportu ciała do Polski w sposób fachowy, rzetelny, szybki, ale przede wszystkim zgodny ze wszystkimi obostrzeniami prawnymi, które w przypadku takiego transportu się pojawiają tak po polskiej stronie, jak również Holenderskie. W imieniu rodziny zmarłego możemy również wystąpić do starostwa lub prezydenta miasta o zgodę na pochówek w Polsce. Z takimi dokumentami będziemy mogli uzyskać wydanie ciała w miejscu zgonu. Pomożemy w skompletowaniu i prześlemy wszystkie dokumenty do właściwego konsulatu, który wyrazi na ich podstawie zgodę na transport ciała do Polski. Po tym momencie będziemy mogli przystąpić do transportu zwłok z Holandii i przewieziemy osobę na miejsce jej pochówki w ojczyźnie.

 

Profesjonalnie i należytym szacunkiem przeprowadzimy transport zwłok z Holandii. 


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

+48 509 332 858

91/ 918854 773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy cały Kraj
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie