Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń do nas Tel. +48 509332858

transport zwłok

Sprowadzenie zwłok z Danii - Centrum Pogrzebowe

Gdy osoba nam bliska zmarła w Danii, często stajemy przed sporym problemem z transportem ciała do Polski.

Centrum Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zmarłych z zagranicy do Polski

Infolinia: Tel. +48 508692713

 

 

Sprowadzenie zwłok z Danii

 

W naszych kompetencjach leży załatwienie dzięki udzielonym przez Ciebie zgodom między innymi: wydania aktu zgonu w Danii, zgody na pochowanie osoby w wyznaczonym w Polsce miejscu, a także specjalne zaświadczenie stwierdzające przyczynę zgonu w Danii. Z kompletem dokumentów uzyskamy zgodę na transport ciała, a to zostanie w sposób należyty, zgodny ze wszystkimi standardami i procedurami przewiezione na teren Rzeczpospolitej Polskiej. Do tego celu wykorzystujemy najlepsze karawany ze specjalistycznymi trumnami, które są właśnie do tego celu przeznaczone i gwarantują jakość jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa i spełniają wszystkie wymogi epidemiologiczne.

 

Sprowadzenie zwłok z Danii

Cena za sprowadzenie zwłok z Danii do Polski uzależniona jest od szeregu czynników, w tym od zakresu wykonywanych usług oraz lokalizacji, gdzie zwłoki mają być odbierane. Decydującym elementem wpływającym na koszt jest dystans, który musimy pokonać. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wyceny usługi, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Po przeprowadzeniu analizy dostarczonych danych, będziemy mogli określić ostateczny koszt przewozu.

Stawki naszego przedsiębiorstwa za transfer zmarłych z Danii rozpoczynają się od kwoty 6000 złotych i obejmują trumnę, obsługę formalności prawnych zarówno po stronie Danii, jak i Polski, a także sam transport zwłok. Koszt przewozu urny z prochami rozpoczyna się od 1500 złotych i zależy od pokonanej odległości oraz niezbędnych do wykonania działań na miejscu.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w organizowaniu transportu zwłok z Dani oraz innych krajów Unii Europejskiej, nasza firma zapewnia sprawne i szybkie działanie w tak trudnych momentach.

Dokumentacja potrzebna do sprowadzenia zwłok z Danii zwykle jest dostępna od poniedziałku do czwartku, z uwagi na ograniczone godziny pracy duńskich instytucji w piątki. Ponieważ jedyny konsulat na terenie Danii mieści się w Kopenhadze, każdy transport musi być skoordynowany z wizytą w tym mieście. Czas potrzebny na transport zwłok jest uzależniony od momentu, w którym lokalne władze wydadzą zwłoki, lecz zazwyczaj całość procesu zajmuje od dwóch do pięciu dni roboczych.


Procedura sprowadzenia zwłok z Danii

Proces sprowadzenie zwłok z Danii rozpoczyna się od akceptacji umowy i dostarczenia skanów niezbędnych dokumentów. Po załatwieniu wstępnych formalności, nasz reprezentant udaje się do miejsca przechowywania zwłok. Na miejscu zajmuje się odbiorem oryginałów papierów z lokalnych urzędów, niezbędnych do dalszego postępowania. Kolejny krok to przygotowanie ciała do transportu oraz zrealizowanie wymaganych procedur konsularnych. W trakcie całego procesu rodzina jest informowana o przebiegu transportu, włączając w to trasę oraz planowany czas przybycia zwłok do Polski.

 

Profesjonalnie i w szybki sposób przeprowadzimy sprowadzenie zwłok z Danii


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Międzynarodowy transport zmarłych. Zaufaj profesjonalistom.

Komentarze

  • Wszystko załatwione bardzo szybko jak na sprowadzenie zwłok z Danii i cena w miarę przyzwoita. Polecam wszystkim.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

 

Tel. +48 508692713

Tel.0048 918854773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów