Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

CP : Sprowadzenie zwłok z zagranicy, Sprowadzenie zmarłych z Zagranicy

 Sprowadzenie zwłok z zagranicy

W przypadku śmierci bliskiej nam osoby poza granicami kraju mamy prawo czuć się zagubieni. W tak trudnych chwilach dodatkowo organizowanie transportu ciała do Polski bywa niezwykle trudnym działaniem. Zwykle również trzeba działać w tym wypadku szybko. Nasz zakład pogrzebowy specjalizuje się w organizacji transportu ciała z zagranicy.

 

 

Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

Sprowadzenie zwłok z zagranicy możesz powierzyć nam i mieć pewność, że wszelkie formalności zostaną dopięte przez naszych pracowników. Kontaktujemy się z miejscem zgonu zmarłego, przygotowujemy wszystkie formalne dokumenty, które są konieczne do przeprowadzenia takiego transportu (zgody, dokumenty w konsulacie), uwzględniamy przy tym oczywiście reguły prawa kraju, w którym doszło do zgonu i polskie prawo. Cała strona formalna leży po naszej stronie, dzięki czemu masz pewność, że nie zostanie popełniony żaden błąd i żadna wpadka, która może w takiej sytuacji skutkować brakiem możliwości sprowadzenia ciała bliskiego do Polski. Powierz sprowadzenie zwłok z zagranicy naszemu zakładowi pogrzebowemu.


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz