Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

Międzynarodowy transport zmarłych

Międzynarodowy transport zmarłych z różnych części Europy i świata pozwala na ich pochowanie na przykład w miejscowości, z której pochodzili i wyrażali chęć takiego pochowania. W trudnych chwilach nie myślimy jednak zwykle o tym, jak wiele formalności trzeba do takiego pochówku dopełnić.

Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

Nasz zakład pogrzebowy we wszystkim pomoże. Przygotowaliśmy ofertę na międzynarodowy transport zmarłych. W przypadku transportu dostosowujemy się do przepisów obowiązujących na miejscu zgonu, a także do naszych przepisów krajowych, które dają pewne obostrzenia co do sposobu transportu ciała z zagranicy. Dzięki dużemu doświadczeniu w przewozie i pochówku zmarłych takie obostrzenia nie stanowią dla nas problemu. Ty unikniesz zbędnych formalności, dokumentów i organizacji samego transportu. Obsługujemy większość krajów i bez najmniejszego problemu organizujemy zarówno transport drogowy, jak i lotniczy. Cenowo wszystko może się różnić w zależności od miejsca i okoliczności zgonu. Napisz do nas. Wycenimy za darmo transport z danego kraju.

 

Profesjonalnie i z godnością dla zmarłego przeprowadzimy międzynarodowy transport zmarłych. 


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz