Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń do nas Tel. +48 509332858

transport zwłok

 Transport urny z zagranicy - Centrum Pogrzebowe

Przewiezienie prochów z zagranicy, podobnie jak transport zwłok, posiada pewne obostrzenia prawne, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Centrum Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zmarłych z zagranicy do Polski

Infolinia: Tel. +48 508692713

 

 

 

Transport urny z zagranicy

Nasz zakład pogrzebowy specjalizuje się w realizacji tego typu zleceń i nie ma dla nas zadań niemożliwych. Aby prochy mogły zostać transportowane w zgodzie z literą prawa, konieczne będzie wydanie specjalnych zaświadczeń, takich jak certificate of cremation, który potwierdza wykonanie kremacji, a także poświadczenie zawartości urny i materiału, z jakiego została ona wykonana. 

Potrzebna będzie również zgoda miejscowych urzędów. Zasadniczo większość kwestii odbywa się podobnie, jak w przypadku transportu ciała zmarłego do Polski. W każdym wypadku pomożemy Ci w zorganizowaniu tych formalności i przetransportujemy urnę do Polski. Sprowadzenie prochów z zagranicy dzięki nam stanie się znacznie prostsze i oczywiście mniej stresujące, bowiem nieprawidłowe przygotowanie dokumentów może cały proces opóźnić. Z nami wszystko będzie o wiele prostsze. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu wyzwaniach.

 

Transport urny z zagranicy

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym transportem urn z prochami z różnych krajów. Wszystkie wymagane procedury i specyfikacje związane z przewozem urny bliskiej osoby z zagranicy są nam doskonale znane. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz głęboką wiedzą, co umożliwia nam szybkie realizowanie zlecenia transportu urny do Polski. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje naszych usług.

Mimo że przewóz prochów do Polski wymaga wielu formalności i może wiązać się z znacznymi wydatkami, nie jest to powód do obaw. Realizacja transportu urny odbywa się płynnie i ekspresowo. Nasi specjaliści, dzięki swojemu doświadczeniu, mogą przejąć na siebie większość obowiązków administracyjnych oraz zagwarantować legalne, bezpieczne i pełne godności przewiezienie urny z zagranicy do Polski. Gorąco zachęcamy do kontaktowania się z nami - z radością udzielimy wsparcia w uregulowaniu wszelkich formalności i przywiezieniu urny z prochami bliskiej osoby do kraju. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Szybko i sprawnie przeprowadzimy sprowadzenie prochów do Polski.


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Międzynarodowy transport zmarłych. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

 

Tel. +48 508692713

Tel.0048 918854773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów