Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

Centrum Pogrzebowe : Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii, Usługi Pogrzebowe w Anglii, firma pogrzebowa w Anglii

Polski zakład pogrzebowy w Anglii

Wiemy, że strata kogoś bliskiego jest bardzo bolesna i dlatego chcemy Państwu pomóc w tych trudnych chwilach w organizacji pogrzebu na terenie UK, lub zorganizować transport zwłok do Polski.

 

Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii to firma działająca od wielu lat na angielskim i polskim rynku usług pogrzebowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, mieszkających na terenie Anglii postanowiliśmy otworzyć nasz oddział w Londynie. Naszą działalność, która prowadzi Polski zakład pogrzebowy w Anglii, opiera się na zdobytym doświadczeniu oraz łączy profesjonalizm z względem każdego, kto się zwróci do nas o pomoc w chwili śmierci bliskiej mu osoby na obczyźnie.

Centrum Pogrzebowe - Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

W razie śmierci bliskiej Ci osoby, jesteśmy do Państwa dyspozycji bez względu na porę. Nasz pracownik zawsze przyjmie zlecenie i podpowie jakie czynności należy podjąć w tej trudnej chwili. Nasza obecność w Anglii wśród zakładów pogrzebowych umożliwia nam współpracę z urzędami wydającymi akty zgony (Coroner, Registry Office)

Przewóz zwłok z Anglii do Polski

Nasze usługi pogrzebowe w Anglii, oprócz organizacji ceremonii pogrzebowych w Anglii, świadczymy też usługi przewozu zwłok z Anglii do Polski. Z naszego doświadczenia oraz rozmów  z Klientami zarysował nam się problem z transportem zwłok do Polski. Trudności jakie mają polscy obywatele z załatwieniem transportu zmarłego z Anglii do Polski. W Państwa imieniu załatwimy wszystkie formalności związane po stronie Angielskiej i Polskiej w tym:

 • Medyczny Certyfikat Zgonu (Medical Certificate of Cause of Death)
 • Karta medyczna z numerem NHS
 • Certified Copy of Entry Of Death
 • Do rozpoczęcia procedur związanych z przewozem zwłok do Polski, niezbędne nam będą upoważnienia od Państwa, które można pobrać w zakładce DOKUMENTY.

Przewóz urny z Anglii

Posiadamy nie tylko potrzebne uprawnienia, ale dysponujemy specjalistycznymi samochodami do przewozy urn. Transport urny z Anglii odbywa się najczęściej drogą lądową, tylko z północnych części kraju przy złych warunkach atmosferycznych sprowadzamy urnę samolotem.

Kremacja zwłok w Anglii

W ciągu wielu lat działalności Polski Zakład Pogrzebowy w Londynie zdobył doświadczenie nie tylko w organizacji tradycyjnych pogrzebów, ale również w organizacji kremacji na terenie Anglii i Polski. Warto zaznaczyć, że wybór kremacji w Anglii może wiązać się z trochę dłuższym czasem na kremacje oraz załatwieniem całej dokumentacji.

Jeśli Państwo rozważają możliwość skorzystania z naszej, zachęcamy do kontaktu celem załatwienie formalności związanych z kremacją, pogrzebem lub transportem zwłok do Polski.


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Komentarze

 • polecam firmę. Załatwili wszystko szybko i profesjonalnie.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

+48 509 332 858

91/ 918854 773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

 • Całodobowa obsługa

 • Niska Cena
 • Załatwiamy wszystkie formalności
 • Szybkość działania
 • Obsługujemy cały Kraj
 • Przyjmujemy skomplikowane zadania
 • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie