Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń do nas Tel. +48 509332858

transport zwłok

Sprowadzenie zwłok z Norwegii - Centrum Pogrzebowe

Specjalizujemy się w sprowadzaniu zwłok z Norwegii i co istotne, posiadamy odpowiednie uprawnienia do występowania w imieniu rodziny zmarłego na przykład przed konsulami.

Centrum Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zmarłych z zagranicy do Polski

Infolinia: Tel. +48 508692713

 

 

Sprowadzenie zwłok z Norwegii

We wszystkich pomożemy i sprawimy, że Ty w trudnych chwilach nie będziesz musiał się zajmować niczym. Załatwiamy wszelkie dokumenty już na podstawie otrzymanych drogą elektroniczną skanów. Mając na uwadze przepisy prawa postaramy się w Twoim imieniu o zezwolenie prezydenta lub starosty w Polsce na pochówek, przekazanie norweskiego aktu zgonu i karty zgonu, a także niezbędne zaświadczenie lekarskie oraz inne dokumenty, które będą niezbędne do transportu. Całość nie zajmie dużo czasu z racji posiadanego przez nas doświadczenia. Do zadania przystępujemy natychmiast po wyrażeniu chęci sprowadzenia zwłok przez państwa.

 

Sprowadzenie zwłok z Norwegii - jakie są wydatki

Ceny za sprowadzenie zwłok z Norwegii do Polski w naszej firmie rozpoczynają się od kwoty 8500 złotych. W tej kwocie zawarte są koszty trumny, załatwienie wymaganych formalności z obu stron, oraz transport ciała. Dla transportu urny, stawka minimalna to 1500 złotych. Ostateczna cena zależy od dystansu i koniecznych czynności lokalnych. Stąd, aby określić dokładny koszt, niezbędna jest znajomość wszystkich detali dotyczących zlecenia.

Mając na uwadze trudny okres dla rodziny zmarłego, staramy się przyspieszyć proces przewozu. Chociaż nie mamy wpływu na szybkość działania norweskich organów, przygotowanie wymaganych zezwoleń i dokumentów zwykle zajmuje od 2 do 3 dni roboczych. Transport sam w sobie trwa zazwyczaj od 2 do 4 dni wolnych od pracy. Jesteśmy zobowiązani do działania tak efektywnie, by rodzina mogła jak najszybciej żegnać bliskiego.
Procedura przewozu zwłok z Norwegii - nasze działania

Proces sprowadzenia zwłok rozpoczynamy od zgromadzenia wszystkich kluczowych informacji o zmarłym, w tym imię, nazwisko, adres, stan cywilny oraz szczegóły związane z miejscem i czasem śmierci. Ważne jest, by rodzina upewniła się, czy posiada niezbędne dokumenty, takie jak akt urodzenia, akt ślubu, akt zgonu współmałżonka lub dokument potwierdzający rozwód. Po zebraniu dokumentacji jesteśmy w stanie przedstawić szczegóły procedury oraz wycenić usługę telefonicznie. Zatwierdzenie kosztorysu przez rodzinę pozwala na podpisanie umowy i rozpoczęcie sprowadzenia zwłok z Norwegii.

Na każdym etapie informujemy rodzinę o postępach, aby była na bieżąco z procesem. Po zakończeniu usługi zapewniamy dokumentację, która umożliwi uprawnionym osobom ubieganie się o zasiłek pogrzebowy od ZUS lub KRUS, którego wartość wynosi 4000 złotych.

Sprowadzenie zwłok z Norwegii - szybko i tanio


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Międzynarodowy transport zmarłych. Zaufaj profesjonalistom.

Komentarze

  • Bardzo szybkie działanie firmy Charon. Bardzo szybko sprowadzili ciało mojego brata z Norwegii, za co bardzo chciałam podziękować pracownikom.
  • Serdecznie dziękuję firmie za szybkie załatwienie formalności i transport zmarłego do Polski. Firma bardzo się postarała

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

 

Tel. +48 508692713

Tel.0048 918854773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów