Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

CP : Sprowadzenie zwłok z Norwegii, Transport zwłok z Norwegii, Przewóz zwłok z Norwegii

Transport zwłok z Norwegii, Sprowadzenie zwłok z Norwegii

 Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zwłok i co istotne, posiadamy odpowiednie uprawnienia do występowania w imieniu rodziny zmarłego na przykład przed konsulami. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Ci w organizacji wszystkich spraw formalnych i wykonać je za Ciebie, ostatecznie dowożąc ciało zmarłego bliskiego we wskazane przez Ciebie miejsce, gdzie odbędzie się pochówek. Transport zwłok z Norwegii wymaga pewnych formalności prawnych.

Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

We wszystkich pomożemy i sprawimy, że Ty w trudnych chwilach nie będziesz musiał się zajmować niczym. Załatwiamy wszelkie dokumenty już na podstawie otrzymanych drogą elektroniczną skanów. Mając na uwadze przepisy prawa postaramy się w Twoim imieniu o zezwolenie prezydenta lub starosty w Polsce na pochówek, przekazanie norweskiego aktu zgonu i karty zgonu, a także niezbędne zaświadczenie lekarskie oraz inne dokumenty, które będą niezbędne do transportu. Całość nie zajmie dużo czasu z racji posiadanego przez nas doświadczenia. Do zadania przystępujemy natychmiast po wyrażeniu chęci sprowadzenia zwłok przez państwa.

 

Profesjonalnie i szacunkiem dla zmarłego przeprowadzimy sprowadzenie zwłok z Norwegii.


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz