Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń do nas Tel. +48 509332858

transport zwłok

Sprowadzenie zwłok ze Szwecji - Centrum Pogrzebowe

Sprowadzenie zwłok ze Szwecji. Zwykle czas do sprowadzenia zwłok ze Szwecji wynosi około 3-4 dni roboczych.

 

Centrum Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zmarłych z zagranicy do Polski

Infolinia: Tel. +48 508692713

 

 

Sprowadzenie zwłok ze Szwecji

Transport odbywa się zarówno drogą lotniczą jak i drogami, a wykorzystujemy do niego sam sprawdzony sprzęt, a także zgodne z wytycznymi trumny, które są odpowiednio zabezpieczone. Pomagamy w zorganizowaniu wszelkich dokumentów, a także przesyłamy je do konsulatu w Szwecji i wszędzie, gdzie są one wymagane. Transport zwłok wiąże się w przypadku tego kraju z wieloma formalnościami, jak chociażby uzyskanie formalnej zgody na wywóz ciała lub szczątków ludzkich na terytorium Polski. Z naszą pomocą uzyskasz wszystkie niezbędne do tego dokumenty, a na dodatek to również my jako firma z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami, dokonamy transportu na teren Polski.

 

Sprowadzenie zwłok ze Szwecji - Centrum Pogrzebowe

Sprowadzenie zwłok z Szwecji – cena za usługę

Koszt sprowadzenia zwłok ze Szwecji do Polski nie jest ustalony na sztywno i waha się w zależności od specyfiki przypadku oraz położenia geograficznego. Na końcową cenę wpływa przede wszystkim odległość do przebycia – różni się ona, gdy przewóz odbywa się z aglomeracji stołecznej Sztokholmu czy z odległej północy. Aby uzyskać szczegółowy kosztorys repatriacji, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą i przedstawienia nam wszelkich kluczowych danych, które umożliwią nam przygotowanie precyzyjnej wyceny usługi.

Zdajemy sobie sprawę z emocjonalnego ciężaru, który spoczywa na rodzinach w tak trudnych chwilach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były realizowane na wysokim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych kosztów. Cena za przewóz zwłok ze Szwecji rozpoczyna się od 6500 złotych i obejmuje trumnę, załatwienie niezbędnych formalności po stronie szwedzkiej i polskiej oraz sam transport. Cena za przewiezienie urny zaczyna się natomiast od 1500 złotych i, podobnie jak w przypadku trumny, zależy od odległości i wymaganych do wykonania działań.

Czas potrzebny na transport zwłok ze Szwecji

Proces repatriacji zwłok jest najczęściej przeprowadzany drogą kombinowaną, morsko-lądową, co jest skutkiem poszukiwania najefektywniejszej opcji transportowej. Szwedzkie urzędy działają z wydajnością, co pozwala na zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów w ciągu 3 do 4 dni roboczych od momentu wydania ciała przez lokalne władze. Kładziemy nacisk na szybkie zorganizowanie transportu zaraz po otrzymaniu wymaganych pozwoleń i kopii dokumentacji.

Proces repatriacji zwłok ze Szwecji – nasze działania

Abyśmy mogli zainicjować sprowadzenie zwłok ze Szwecji, potrzebujemy od Państwa podstawowych informacji o zmarłym (dane personalne, adres zamieszkania, status cywilny, data i miejsce śmierci), a także dokumenty takie jak akt urodzenia, małżeństwa, zgonu współmałżonka lub, w odpowiednich przypadkach, dokument sądowy potwierdzający rozwód. Po otrzymaniu wymaganej dokumentacji, przedstawimy Państwu szczegółowy kosztorys oraz zakres świadczonych przez nas usług wraz z ich ceną. Po akceptacji warunków, przystąpimy do realizacji zlecenia, informując Państwa o postępach w pracy. Po zakończeniu procedury repatriacji, przygotujemy dokumenty niezbędne do odbioru zasiłku pogrzebowego, który wynosi 4000 złotych dla osób uprawnionych.

Profesjonalnie i tanio przeprowadzimy sprowadzenie zwłok ze Szwecji.

 


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Międzynarodowy transport zmarłych. Zaufaj profesjonalistom.

Komentarze

  • Bardzo chciałam podziękować wszystkim z firmy CHARON za szybkie i bezpieczne przetransportowanie ciała mojej zmarłej mamy do Poznania. Panie Mirosławie jeszcze raz dziękuję bardzo!
    Anna wraz z rodziną

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

 

Tel. +48 508692713

Tel.0048 918854773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów