Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok z Niemiec, Sprowadzenie zwłok z Niemiec, Przewóz zmarłych z Niemiec

 

Transport zwłok z Niemiec, Sprowadzenie zwłok z Niemiec

W ciężkich chwilach związanych ze śmiercią bliskiego, nasz zakład pogrzebowy służy swoim doświadczeniem w międzynarodowym transporcie zwłok. Sprowadzenie zwłok z Niemiec nie różni się znacząco od sprowadzenia ciała z innych krajów.

 

Centrum Pogrzebowe - Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

Przede wszystkim konieczne będzie wydanie odpowiedniego zaświadczenia, które może wystawić jedynie firma, zajmująca się takim właśnie specjalistycznym transportem zwłok. Nasz zakład pogrzebowy posiada takie uprawnienia i dzięki temu możemy współpracować z konsulatem niemieckim w zakresie sprowadzenia ciała do Polski. Potrzebne dokumenty to wspominane zaświadczenie, akt zgonu, a także zgoda prezydenta lub starosty w przypadku chęci pochówku na terenie danego miasta czy gminy. Przydatne okaże się również zaświadczenie o wykupionym miejscu na lokalnym cmentarzu. Gwarantujemy w pełni profesjonalny transport, który będzie zgodny ze wszystkimi normami międzynarodowymi, a także lokalnymi obostrzeniami w tej kwestii, zarówno w Polsce, jak i po stronie Niemieckiej.

 

Profesjonalnie i szybko przeprowadzimy sprowadzenie zwłok z Niemiec. 


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

+48 509 332 858

91/ 918854 773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy cały Kraj
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie