Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

CP : Międzynarodowy Transport zwłok Poznań

Międzynarodowy Przewóz zwłok Poznań

 

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczące międzynarodowe usługi pogrzebowe w mieście Poznań. Zaufało nam już wiele osób prywatnych firm i instytucji poprzez wieloletnią współpracę z partnerami za granicą w kraju i za granicą staliśmy się pionierem w Polsce w zakresie międzynarodowych usług pogrzebowych. My jako firma możemy Państwu obiecać, iż nie zawiedziemy Państwa oczekiwań jeżeli chodzi o międzynarodowy przewóz zmarłych Poznań.

Infolinia: +48 509 332 858

Po otrzymaniu upoważnienia do działania w Państwa imieniu załatwiamy wszelkie formalności związane z krajowym i międzynarodowym transportem zmarłych, w tym między innymi:

 

  • uzyskanie wymaganych dokumentów w urzędach na terenie kraju takich jak zezwolenie polskiego starosty i państwowego inspektora sanitarnego na sprowadzenie zwłok z zagranicy;
  • uzyskanie dokumentów za granicą w tym między innymi zaświadczenia na przewóz zwłok lub prochów od polskiego konsula w państwie w którym nastąpił zgon oraz zezwoleń właściwych organów w danym państwie na wywóz zwłok z zagranicy;
  • tłumaczenie dokumentów na język Polski;
  • organizowanie odpraw konsularnych i sanitarnych;
  • uzyskanie zgody na przewóz zwłok przez kraje tranzytowe oraz organizowanie odpraw granicznych;

 

W razie pytań w sprawach międzynarodowy transport zmarłych w mieście Poznań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się Państwu wyjaśnić jakie kroki należy podjąć  by szybko i sprawnie wykonać usługę międzynarodowego transportu zwłok do Poznania.

 

Profesjonalne sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy

Szybki i tani transport zmarłych z zagranicy do Poznań

 

 

Gwarantujemy Państwu profesjonalny transport zwłok w Poznaniu oraz innych miastach w Polsce.

Międzynarodowy Transport Zwłok z Zagranicy do Polski

 

Jesteśmy po to, by pomagać w trudnych chwilach...

Dodaj komentarz