Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń do nas Tel. +48 509332858

transport zwłok

Polski zakład pogrzebowy w Danii - Centrum Pogrzebowe

Polski zakład pogrzebowy w Danii oferuje swoje usługi dla Polaków mieszkających w Polsce.

 

Centrum Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zmarłych z zagranicy do Polski

Infolinia: Tel. +48 508692713

 

 

Polski zakład pogrzebowy w Danii

Wiemy, że strata kogoś bliskiego jest bardzo bolesna i dlatego chcemy Państwu pomóc w tych trudnych chwilach w organizacji pogrzebu na terenie Danii, lub zorganizować transport zwłok z Danii do Polski.

Polski Zakład Pogrzebowy w Danii to firma działająca od wielu lat na duńskim i polskim rynku usług pogrzebowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, mieszkających na terenie Danii postanowiliśmy otworzyć nasz oddział. Naszą działalność, która prowadzi Polski zakład pogrzebowy w Danii, opiera się na zdobytym doświadczeniu oraz łączy profesjonalizm z względem każdego, kto się zwróci do nas o pomoc w chwili śmierci bliskiej mu osoby na obczyźnie.

W razie śmierci bliskiej Ci osoby, jesteśmy do Państwa dyspozycji bez względu na porę. Nasz pracownik zawsze przyjmie zlecenie i podpowie jakie czynności należy podjąć w tej trudnej chwili. Nasza obecność w Danii wśród zakładów pogrzebowych umożliwia nam współpracę z urzędami wydającymi akty zgony.

Przewóz zwłok z Danii do Polski

Nasze usługi pogrzebowe w Danii, oprócz organizacji ceremonii pogrzebowych w Daniii, świadczymy też usługi przewozu zwłok z Danii do Polski. Z naszego doświadczenia oraz rozmów  z Klientami zarysował nam się problem z transportem zwłok do Polski. Trudności jakie mają polscy obywatele z załatwieniem transportu zmarłego z Danii do Polski. W Państwa imieniu załatwimy wszystkie formalności związane po stronie Duńskiej i Polskiej.

Przewóz urny z Danii

Posiadamy nie tylko potrzebne uprawnienia, ale dysponujemy specjalistycznymi samochodami do przewozy urn. Transport urny z Danii odbywa się najczęściej drogą lądową, tylko z północnych części kraju przy złych warunkach atmosferycznych sprowadzamy urnę samolotem.

Kremacja zwłok w Danii

W ciągu wielu lat działalności Polski Zakład Pogrzebowy w Danii zdobył doświadczenie nie tylko w organizacji tradycyjnych pogrzebów, ale również w organizacji kremacji na terenie Danii i Polski. Warto zaznaczyć, że wybór kremacji w Danii może wiązać się z trochę dłuższym czasem na kremacje oraz załatwieniem całej dokumentacji.

Jeśli Państwo rozważają możliwość skorzystania z naszej, zachęcamy do kontaktu celem załatwienie formalności związanych z kremacją, pogrzebem lub transportem zwłok do Polski.

Firma pogrzebowa w Danii, Polski zakład pogrzebowy w Danii, Usługi pogrzebowe w Danii


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Międzynarodowy transport zmarłych. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

 

Tel. +48 508692713

Tel.0048 918854773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów