Profesjonalny Transport Zwłok do Polski z Zagranicy, Transport zwłok, Przewóz zwłok

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok z Danii, Przewóz zmarłych z Danii, Sprowadzenie zwłok z Danii

Transport zwłok z Danii - Sprowadzenie zwłok z Danii

Gdy osoba nam bliska zmarła w Danii, często stajemy przed sporym problemem z transportem ciała do Polski. Nasz zakład pogrzebowy posiada specjalne uprawnienia do transportu międzynarodowego zmarłych i będziemy w stanie Ci pomóc w tej kwestii. Zgłoś prośbę o transport ciała bliskiej osoby do Polski, a my zajmiemy się całą resztą.

 

Centrum Pogrzebowe - Transport zwłok

Infolinia: +48 508 692 713 

W naszych kompetencjach leży załatwienie dzięki udzielonym przez Ciebie zgodom między innymi: wydania aktu zgonu w Danii, zgody na pochowanie osoby w wyznaczonym w Polsce miejscu, a także specjalne zaświadczenie stwierdzające przyczynę zgonu w Danii. Z kompletem dokumentów uzyskamy zgodę na transport ciała, a to zostanie w sposób należyty, zgodny ze wszystkimi standardami i procedurami przewiezione na teren Rzeczpospolitej Polskiej. Do tego celu wykorzystujemy najlepsze karawany ze specjalistycznymi trumnami, które są właśnie do tego celu przeznaczone i gwarantują jakość jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa i spełniają wszystkie wymogi epidemiologiczne.

 

Profesjonalnie i w szybki sposób przeprowadzimy sprowadzenie zwłok z Danii. 


Profesjonalnie przeprowadzimy dla Państwa Sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy, Transport zwłok, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewóz zmarłych z zagranicy, Międzynarodowy przewóz zmarłych, Przewóz zwłok z zagranicy, Transport zwłok do Polski. Zaufaj profesjonalistom.

Dodaj komentarz

KONTAKT

Całodobowy kontakt

+48 509 332 858

91/ 918854 773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy cały Kraj
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie