Infolinia Telefon GB +447926378692 (WhatsApp - Viber) PL +48509332858

Centrum Pogrzebowe : Międzynarodowy transport zmarłych do Polski, Z godnością

Międzynarodowy transport zmarłych

Międzynarodowy transport zmarłych z różnych części Europy i świata pozwala na ich pochowanie na przykład w miejscowości, z której pochodzili i wyrażali chęć takiego pochowania. W trudnych chwilach nie myślimy jednak zwykle o tym, jak wiele formalności trzeba do takiego pochówku dopełnić.

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok do Polski, Profesjonalnie i należytym szacunkiem

 

Transport zwłok do Polski

Transport zwłok do Polski w przypadku nagłej śmierci bliskiego może się dla nas okazać niezwykle trudnym zadaniem. Dopiero wtedy zwykle zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele kwestii formalnych trzeba będzie załatwić i jak niewiele mamy na to wszystko czasu.

 

 

Centrum Pogrzebowe : Sprowadzenie zwłok z zagranicy, Sprowadzenie zmarłych z Zagranicy

 Sprowadzenie zwłok z zagranicy

W przypadku śmierci bliskiej nam osoby poza granicami kraju mamy prawo czuć się zagubieni. W tak trudnych chwilach dodatkowo organizowanie transportu ciała do Polski bywa niezwykle trudnym działaniem. Zwykle również trzeba działać w tym wypadku szybko. Nasz zakład pogrzebowy specjalizuje się w organizacji transportu ciała z zagranicy.

 

 

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok Cena, Transport zwłok z zagranicy koszt, Przywoz zwlok z Anglii koszt

Transport zwłok z zagranicy koszt, Transport zwłok cena, Międzynarodowy transport zwłok cennik

 

Jest to bardzo trudne pytanie, jakie często zadaje rodzina zmarłego. Koszt transportu zwłok z zagranicy uzależniony jest od przejechanych kilometrów, przechowywania osoby zmarłej w chłodni, przewóz do chłodni, koszt zakładu pogrzebowego itp. Zazwyczaj znamy orientacyjne ceny, ale dokładnie będziemy mogli przedstawić kosztorys po skontaktowaniu się z miejscem w którym przechowywane jest ciało.

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok z Holandii, Sprowadzenie zwłok z Holandii, Przewóz zwłok z Holandii

Sprowadzenie zwłok z Holandii

Transport zwłok z Holandii to proces bardzo złozony. Znamy się na rzeczy i przede wszystkim posiadamy jako zakład pogrzebowy wszystkie niezbędne do tych czynności uprawnienia, dzięki którym możemy wykonywać taki transport w praktycznie każdym przypadku.

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok z Danii, Przewóz zmarłych z Danii, Sprowadzenie zwłok z Danii

Transport zwłok z Danii - Sprowadzenie zwłok z Danii

Gdy osoba nam bliska zmarła w Danii, często stajemy przed sporym problemem z transportem ciała do Polski. Nasz zakład pogrzebowy posiada specjalne uprawnienia do transportu międzynarodowego zmarłych i będziemy w stanie Ci pomóc w tej kwestii. Zgłoś prośbę o transport ciała bliskiej osoby do Polski, a my zajmiemy się całą resztą.

 

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok ze Szwecji, Sprowadzenie zwłok ze Szwecji, Przewóz zwłok ze Szwecji

Transport zwłok ze Szwecji - Sprowadzenie zwłok ze Szwecji

W przypadku zgonu bliskiej osoby na terytorium Szwecji zapewniamy profesjonalny transport wraz z załatwieniu wszystkim formalności na miejscu, jak i w Polsce. Naszym celem i zadaniem od pierwszych chwil po otrzymaniu zgłoszenia stanie się jak najszybsze przetransportowanie ciała zmarłego z powrotem do Polski. Zwykle czas ten wynosi około 3-4 dni roboczych.

 

Centrum Pogrzebowe : Sprowadzenie zwłok z Norwegii, Transport zwłok z Norwegii, Przewóz zwłok z Norwegii

Transport zwłok z Norwegii, Sprowadzenie zwłok z Norwegii

 Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zwłok i co istotne, posiadamy odpowiednie uprawnienia do występowania w imieniu rodziny zmarłego na przykład przed konsulami. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Ci w organizacji wszystkich spraw formalnych i wykonać je za Ciebie, ostatecznie dowożąc ciało zmarłego bliskiego we wskazane przez Ciebie miejsce, gdzie odbędzie się pochówek. Transport zwłok z Norwegii wymaga pewnych formalności prawnych.

Centrum Pogrzebowe : Transport zwłok z Niemiec, Sprowadzenie zwłok z Niemiec, Przewóz zmarłych z Niemiec

 

Transport zwłok z Niemiec, Sprowadzenie zwłok z Niemiec

W ciężkich chwilach związanych ze śmiercią bliskiego, nasz zakład pogrzebowy służy swoim doświadczeniem w międzynarodowym transporcie zwłok. Sprowadzenie zwłok z Niemiec nie różni się znacząco od sprowadzenia ciała z innych krajów.

 

Centrum Pogrzebowe : Transport prochów z zagranicy, Transport urny z zagranicy, Przewóz urny z zagranicy

Transport prochów z zagranicy

 Przewiezienie prochów z zagranicy, podobnie jak transport zwłok, posiada pewne obostrzenia prawne, których należy bezwzględnie przestrzegać. Nasz zakład pogrzebowy specjalizuje się w realizacji tego typu zleceń i nie ma dla nas zadań niemożliwych. Aby prochy mogły zostać transportowane w zgodzie z literą prawa, konieczne będzie wydanie specjalnych zaświadczeń, takich jak certificate of cremation, który potwierdza wykonanie kremacji, a także poświadczenie zawartości urny i materiału, z jakiego została ona wykonana. 

KONTAKT

Całodobowy kontakt

+447926378692

WhatsApp +447926378692

Viber +447926378692

+48 509 332 858

00918854 773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności w UK i PL
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Anglię i Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów