Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń do nas Tel. +48 509332858

transport zwłok

Międzynarodowy Przewóz Zmarłych - Jak działamy

Centrum Pogrzebowe CHARON

Robimy wszystko dla Ciebie! Potrzebujemy Twojej zgody i zmarłych informacji, a my robimy wszystko dla Ciebie!

Czas ma ogromne znaczenie w przypadku, gdy ciało musi być transportowane w kraju lub za granicą. Jedno połączenie lub e-mail do naszego biura 24/7/365, a my natychmiast opracujemy plan i przedstawimy Ci koszt i harmonogram. Jeśli to samo jest dla Ciebie do przyjęcia, potrzebujemy pisemnego potwierdzenia i podpisanego przez ciebie oświadczenia. Poprosimy Cię o wypełnienie formularza informacyjnego i będziesz z Tobą w stałym kontakcie.

Podejmowane są ustalenia w celu zebrania zmarłego z miejsca śmierci i przeniesienia go na zakład pogrzebowy. Zapewniamy prawidłowe przygotowanie do transportu, w tym trumnę uszczelniacza i "zatwierdzony" kontener wysyłkowy kraju przyjmującego. Zajmujemy się całą biurokracją i koordynujemy wszystkie formalności konsulatów lokalnych, stanowych i krajów przyjmujących oraz obsługujemy rezerwację wszystkich lotów międzynarodowych. Jako "Znani nadawcy" z głównymi liniami lotniczymi, zwykle z łatwością możemy potwierdzić dostępność lotu i często korzystać z rabatów.

Wyspecjalizowany zespół zajmujący się wysyłką pogrzebową będzie również współpracować z krajem przyjmującym lub państwowym dostawcą usług pogrzebowych w celu zapewnienia bezproblemowego procesu transportu. Obsługujemy również dostawy i nadzór na lot międzynarodowy lub krajowy zmarłego.

Transportowanie swoich bliskich do innej lokalizacji w tym samym stanie lub innym państwie lub w sąsiednich krajach.
Możemy pomóc w transporcie naziemnym, jeśli odległość nie jest zbyt duża.

W przypadku transportu dalekobieżnego transport lotniczy jest preferowanym sposobem podróżowania.
Jeśli zmarły zostanie zabalsamowany w docelowym mieście lub nie zostanie w ogóle zabalsamowany, podczas transportu konieczna będzie odpowiednia metoda schładzania. Pozostałości można zapakować w lód lub umieścić w chłodzonym pojemniku. Jeśli ciało zostało zabalsamowane przed transportem, chłodzenie nie jest konieczne. Ustawodawstwo państwowe dotyczące domów pogrzebowych może różnić się w zależności od państwa, więc potrzeba balsamowania może zależeć od kraju pochodzenia i kraju docelowego lub kraju.

Transport zależy również od zasad i przepisów obowiązujących w liniach lotniczych.

Kremowane szczątki lub popiół transportowane są w odpowiednich zatwierdzonych urnach lotniczych.

Koper żałobny jest w większości przypadków najdroższym przedmiotem, który kupisz przy planowaniu tak zwanego współczesnego pogrzebu. Kasy żałobne są na ogół sprzedawane pod względem atrakcyjności wizualnej, jednak ceny opłat za żałobne Koty są bardzo różne. Kasety są zazwyczaj wykonane z materiałów takich jak: drewno, metale lub tworzywa sztuczne. Średnia szkatuła sprzedana dziś w Ameryce kosztuje nieco ponad 2,5 tysiąca dolarów, jednak niektóre z trumien pogrzebowych z brązu i miedzi mogą kosztować znacznie ponad 15 000 USD.

Skrzynie mogą być również wykonane z takich twardych gatunków drewna, jak jesion, klon, wiąz, topola i topola. Wiele z tych drewnianych skrzynek jest ręcznie wyrzeźbionych i precyzyjnie wypolerowanych na wysoki połysk lub satynowe wykończenie, co znacznie zwiększa atrakcyjność wizualną obiektu.


KONTAKT

Całodobowy kontakt

 

Tel. +48 508692713

Tel.0048 918854773

biuro@funeral.com.pl

transport zwłok

 właściciel Mirosław Tyl

Co nas Wyróżnia?

polski zakład pogrzebowy w londynie

  • Całodobowa obsługa

  • Niska Cena
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Szybkość działania
  • Obsługujemy całą Polskę
  • Przyjmujemy skomplikowane zadania
  • Gwarancja jakości

Nie jesteśmy pośrednikami, każde zlecenie wykonujemy samodzielnie

Opinie od klientów